2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van Biorotoren
Beschreibung: Perceel 1: Het voorwerp van de opdracht voor perceel 1 is de levering, plaatsing en indienststelling van biorotoren voor Aquafin installaties in het Vlaamse gewest, inclusief preventief en curatief onderhoud op afroep. Dit omvat: - het aanleveren van een opstellingsplan - het leveren en plaatsen van de biorotoren - het aanleveren van een opleveringsdossier - de indienststelling van de biorotor - preventief en curatief onderhoud op afroep (vereiste optie) Perceel 2: Het voorwerp van de opdracht voor perceel 1 is de levering, plaatsing en indienststelling van mobiele biorotoren voor Aquafin installaties in het Vlaamse gewest inclusief preventief en curatief onderhoud op afroep. Dit omvat: 1. het leveren en plaatsen van de mobiele biorotor(en) 2. het aanleveren van een opleveringsdossier 3. de indienststelling van de biorotor(en)
Interne Kennung: PPP0N3-4574/5632/PRO/BS/2024/00172
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: perceel 1 - levering, plaatsing en indienststelling van vaste biorotoren voor Aquafin installaties in het Vlaamse gewest
Beschreibung: perceel 1 - levering, plaatsing en indienststelling van vaste biorotoren voor Aquafin installaties in het Vlaamse gewest
Interne Kennung: PRO/BS/2024/00172_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Voor preventief onderhoud: - Maximale tijd tussen aanvraag en uitvoering onderhoud Voor curatief onderhoud: - Responstijd - Tijd tot oplossing) Vrije opties (De inschrijver mag als vrije opties een prijslijst van accessoires meesturen (bv. Overkappingen, extra opties, …).)
Los: LOT-0002
Titel: perceel 2 - levering, plaatsing en indienststelling van mobiele biorotoren voor Aquafin installaties in het Vlaamse gewest
Beschreibung: perceel 2 - levering, plaatsing en indienststelling van mobiele biorotoren voor Aquafin installaties in het Vlaamse gewest
Interne Kennung: PRO/BS/2024/00172_2
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Voor de SLA’s worden minimaal volgende aspecten uiteengezet: Voor preventief onderhoud: - Maximale tijd tussen aanvraag en uitvoering onderhoud Voor curatief onderhoud: - Responstijd - Tijd tot oplossing) Vrije opties (De inschrijver mag als vrije opties een prijslijst van accessoires meesturen (bv. Overkappingen, extra opties, …).)