See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rytel w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rytel w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Vorherige Bekanntmachung: 690040-2024
Interne Kennung: ZG1.270.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231800 Führung von Waldbaumschulen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231400 Forstinventur, 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung, 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I– zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna – leśnictwo Funka oraz Krojanty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie leśnictwa Funka oraz Krojanty w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet I– zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna – leśnictwo Funka oraz Krojanty
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231800 Führung von Waldbaumschulen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231400 Forstinventur, 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung, 75251120 Waldbrandbekämpfung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30% Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II– zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna – leśnictwo Kopernica oraz Jakubowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie leśnictwa Kopernica oraz Jakubowo w 2025 roku.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III– zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna – leśnictwo Powałki oraz Turowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie leśnictwa Powałki oraz Turowiec w 2025 roku.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV– zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna – leśnictwo Wolność oraz Kosowa Niwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie leśnictwa Wolność oraz Kosowa Niwa w 2025 roku.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V– zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna – leśnictwo Jaty oraz Mylof
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie leśnictwa Jaty oraz Mylof w 2025 roku.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI– zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna – leśnictwo Jeziorko oraz Młynki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie leśnictwa Jeziorko oraz Młynki w 2025 roku.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII– zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna – leśnictwo Lutom oraz Żukowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie leśnictwa Lutom oraz Żukowo w 2025 roku.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII– Obsługa wyłuszczarni nasion, szkółki leśnej w Klosnowie oraz zbiór szyszek z drzew stojących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, a także pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rytel w 2025 roku - Obsługa wyłuszczarni nasion, szkółki leśnej w Klosnowie oraz zbiór szyszek z drzew stojących.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX– obsługa Punktu Alarmowo – Dyspozycyjnego (PAD) Nadleśnictwa Rytel
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rytel w roku 2025.