524043-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Tragbare Computer – Dodávky přenosných počítačů - RD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky přenosných počítačů - RD
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou opakující se dodávky přenosných počítačů na základě rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení, tj. uzavřené s jedním dodavatelem. Pro každou část veřejné zakázky bude uzavřena samostatná rámcová dohoda. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován průběžně po dobu 2 let trvání rámcové dohody.
Interne Kennung2025001309
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky přenosných počítačů - 1. část - Přenosné počítače A
Interne Kennung2025001309_A
LosLOT-0003
TitelDodávky přenosných počítačů - 3. část - Přenosné počítače C
Interne Kennung2025001309_C
LosLOT-0002
TitelDodávky přenosných počítačů - 2. část - Přenosné počítače B
Interne Kennung2025001309_B