See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług agencji pracy tymczasowej na potrzeby Polskiego Radia S.A. w likwidacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pośrednictwa w pozyskaniu oraz skierowaniu do pracy na rzecz Polskiego Radia S. A. w likwidacji, dwóch pracowników wykonujących prace fizyczne w zakresie porządkowo-transportowym i dwóch pracowników wykonujących prace w zakresie remontów i konserwacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki wykonania zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 275979-2026
Interne Kennung: PRSA-BP.27.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest świadczenie usług pośrednictwa w pozyskaniu oraz skierowaniu do pracy na rzecz Polskiego Radia – Spółki Akcyjnej w likwidacji pracowników wykonujących czynności utrzymania czystości w obiektach Zamawiającego, w wymiarze do 20 etatów (pełnych lub ½ etatu), uruchamianych każdorazowo na podstawie odrębnego zlecenia Zamawiającego. Szczegółowy opis zamówienia opcjonalnego zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.