2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka HIS modulů
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky bude zajištění dodávek modulárních, plynem SF6 izolovaných, modulů pro rozvodny 110 kV. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu kupní smlouvy, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 51601-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka HIS modulů
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že zadavatel odstoupí od rámcové dohody, vyhrazuje si zadavatel v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ ve spojení s ust. § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ možnost použití oprávnění uvedeného v Zadávací dokumentaci, a to obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na účastníka, který se umístil v hodnocení nabídek jako další v pořadí, pokud již není stranou dané rámcové dohody. Přesné vymezení této vyhrazené změny závazku a další podmínky související s jejím uplatněním jsou detailně specifikovány v čl. 13 zadávací dokumentace.