See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de furnizare piese de schimb pentru cinemometrul tip AUTOVISION BEE III
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează să încheie acorduri-cadru având ca obiect furnizarea piese de schimb pentru cinemometrul de tip Autovision BEE III. Autoritatea contractantă are în vedere încheierea unor acorduri-cadru pentru toate cele 11 loturi. Acordurile-cadru vor avea o durată de valabilitate de 15 luni și vor intra în vigoare după semnarea de către ambele părți. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor - 18 zile. Contractele subsecvente vor fi încheiate fără reluarea competiției între operatorii economici semnatari ai acordului cadru. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singura data, in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate in termenul precizat la sectiunea I.3 Comunicare din fisa de date. Se va încheia câte un acord-cadru pentru fiecare lot în parte cu toți ofertanții care vor îndeplini criteriile de calificare și selecție. Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent care se anticipează că va fi atribuit pe durata acordului-cadru: 596.200,00 RON. Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru, precum și ale cantităților minime și maxime care ar putea face obiectul uni singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului cadru. Astfel rezultă următoarea listă a cărei structură este prezentată mai jos: "nr. lot"+"denumire"+"UM"+"AC"(Acord Cadru)+ "cantitate minimă →cantitate maximă "+"&"(și)+"CS"(Contract Subsecvent)+ "cantitate minimă →cantitate maximă ". Lot 1 - Monitor LCD - 7 Inch - Buc AC 1→150 & CS 1→50 Lot 2 - Placă de bază DVR (TRV 42) - Buc AC 1→3 & CS 1→2 Lot 3 - Placă de comandă DVR(RVC 21) - Buc AC 1→10 & CS 1→3 Lot 4 - Solid State Drive 128 GB - IDE (PATA) Connector - Buc AC 1→50 & CS 1→10 Lot 5 - Suport compatibil cu mediul de stocare cinemometru Autovision BEE III - Buc AC 1→30 & CS 1→5 Lot 6 - Aparat de măsură MPH - BEE K CPU 990791 - Buc AC 1→20 & CS 1→10 Lot 7 - Telecomandă cinemometru Autovision BEE III - Buc AC 1→50 & CS 1→10 Lot 8 - Ansamblu plăci codecuri - EDM 41 - Set AC 1→150 & CS 10→50 Lot 9 - Cameră - FZP4- IR - Buc AC 1→20 & CS 1→5 Lot 10 - Baterie Lithium cu Cristal - BucAC 1→150 & CS 1→50 Lot 11 - Antenă GPS BEE III - Buc AC 1→50 & CS 1→10 Frecvenţa contractelor subsecvente ce vor fi încheiate: un contract subsecvent la 3 luni.
Interne Kennung: 4267060_2026_PAAPD1611727
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32352200 Ersatzteile und Zubehör für Radaranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Monitor LCD - 7 Inch
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 1 - Monitor LCD - 7 Inch - Buc AC 1→150 & CS 10→50
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Placă de bază DVR (TRV 42)
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 2 - Placă de bază DVR (TRV 42) - Buc AC 1→3 & CS 1→2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Placă de comandă DVR(RVC 21)
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 3 - Placă de comandă DVR (RVC 21) - Buc AC 1→10 & CS 1→3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Solid State Drive 128 GB - IDE (PATA) Connector
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 4 - Solid State Drive 128 GB - IDE (PATA) Connector - Buc AC 1→50 & CS 1→10
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Suport compatibil cu mediul de stocare cinemometru Autovision BEE III
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 5 - Suport compatibil cu mediul de stocare cinemometru Autovision BEE III - Buc AC 1→30 & CS 1→5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Aparat de măsură MPH - BEE K CPU 990791
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 6 - Aparat de măsură MPH - BEE K CPU 990791 - Buc AC 1→20 & CS 1→10
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Telecomandă cinemometru Autovision BEE III
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 7 - Telecomandă cinemometru Autovision BEE III - Buc AC 1→50 & CS 1→10
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Ansamblu plăci codecuri - EDM 41
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 8 - Ansamblu plăci codecuri - EDM 41 - Set AC 1→150 & CS 10→50
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Cameră - FZP4- IR
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 9 - Cameră - FZP4- IR - Buc AC 1→20 & CS 1→5
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Baterie Lithium cu Cristal
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 10 - Baterie Lithium cu Cristal - BucAC 1→150 & CS 1→50
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Antenă GPS BEE III
Beschreibung: Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze piese schimb pentru cinemometrul de tip AUTOVISION BEE III, iar cantitățile minime și maxime estimate pentru contractele subsecvente sunt, după cum urmează: Lot 11 - Antenă GPS BEE III - Buc AC 1→50 & CS 1→10
Interne Kennung: 11