See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych na rzecz Zamawiającego, realizowanych w podziale na następujące pakiety: 1. Pakiet nr 1 - Transport sanitarny typu S; 2. Pakiet nr 2 - Transport sanitarny typu P; 3. Pakiet nr 3 - Transport sanitarny typu T z zapewnieniem opieki; 4. Pakiet nr 4 - Transport sanitarny typu T bez zapewnienia opieki (wyłącznie kierowca); 5. Pakiet nr 5 - Transport krwi i jej składników; 6. Pakiet nr 6 - Transport szczepionek; 7. Pakiet nr 7 - Transport leków i wyrobów medycznych; 8. Pakiet nr 8 - Transport środków czystości i preparatów dezynfekcyjnych Zgodnie z SWZ oraz załącznikami do SWZ - nr 1 - opisem przedmiotu zamówienia, nr 2 - formularzem cenowym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Transport sanitarny karetką typu S z zespołem specjalistycznym (w skład, którego wchodzą: le-karz, pielęgniarka lub ratownik medyczny i kierowca z uprawnieniami ratownika medycznego) - zgodnie z art. 36 ust. 1 pkt 1 ustawy o Państwowym Ratownictwem Medycznym, według opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik numer 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ - formularz cenowy.
Interne Kennung: DZP 10/2026/1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Transport sanitarny typu P Transport sanitarny karetką typu P z zespołem w skład, którego wchodzą pielęgniarka lub ratownik medyczny i kierowcą z uprawnieniami ratownika medycznego - zgodnie z art. 36 ust. 1 pkt 1 ustawy o Państwowym Ratownictwem Medycznym, zgodnie z SWZ oraz załącznikiem nr 1 - OPZ oraz załącznikiem nr 2 - formularzem ofertowym.
Interne Kennung: DZP 10-2026/2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Transport sanitarny typu T z zapewnieniem opieki Transport sanitarny karetką typu T z zespołem w skład, którego wchodzą: sanitariusz i kierowca. W skład zespołu, o którym mowa w pkt 1 wchodzi kierowca (w przypadku, gdy żaden z członków zespołu ratownictwa medycznego nie posiada prawa jazdy kat. B oraz nie spełnia warunków, o których mowa w ustawie Prawo o ruchu drogowym). Kierowca musi spełniać wymagania w sto-sunku do kierujących pojazdami uprzywilejowanymi, o których mowa w rozdz. 16 ustawy o kierujących pojazdami. Sanitariusz musi posiadać kwalifikacje sanitariusza zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 roku w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych. Zespół ratownictwa medycznego jest wyposażony w specjalistyczny środek transportu sanitarnego, spełniający cechy techniczne i jakościowe określone w Polskich Normach przenoszących europejskie normy zharmonizowane. Warunki i opis wskazane w SWZ i załącznikach nr 1- OPZ oraz 2 - formularzu cenowym.
Interne Kennung: DZP 10/2026/3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Transport sanitarny typu T bez zapewnienia opieki (wyłącznie kierowca) 1. Transport sanitarny karetką typu T bez opieki realizowany będzie wyłącznie przez kierowcę, bez udziału personelu medycznego, w przypadkach niewymagających jego obecności. 2. Kierowca musi spełniać wymagania w stosunku do kierujących pojazdami uprzywilejowanymi, o których mowa w rozdz. 16 ustawy o kierujących pojazdami. 3. Transport sanitarny typu T bez zapewnienia opieki będzie realizowany przez specjalistyczny środek transportu sanitarnego, spełniający cechy techniczne i jakościowe określone w Polskich Normach przenoszących europejskie normy zharmonizowane. Szczegóły opisane w SWZ oraz załącznikach do SWZ nr 1 - OPZ oraz nr 2 - formularzu ofertowym.
Interne Kennung: DZP 10/2026/4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Transport krwi i jej składników 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie pakietu nr 5 jest transport krwi oraz jej składników, w tym osocza, z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa Krwiolecznictwa w Katowicach zgodnie z obo-=wiązującymi przepisami dotyczącymi materiałów krwiopochodnych. 2. Transport krwi i jej składników musi odbywać się zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 października 2017 r. z późniejszymi zmianami w sprawie leczenia krwią w podmiotach leczniczych wykonujących działalność leczniczą w rodzaju stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne oraz zgodnie z Obwieszczeniem Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 27 listopada 2024 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o publicznej służbie krwi oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 11 września 2018 r. w sprawie wymagań dotyczących krwi i jej składników. 3. Kierowca musi spełniać wymagania w stosunku do kierujących pojazdami uprzywilejowanymi, o których mowa w rozdz. 16 ustawy o kierujących pojazdami. Szczegółowy opis znajduje się w dokumentach zamówienia SWZ oraz załącznikach do SWZ - nr 1 - OPZ oraz nr 2 - formularzu ofertowym.
Interne Kennung: DZP 10/2026/5
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Transport szczepionek 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie pakietu nr 6 jest transport szczepionek z Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej w Bytomiu dla Oddziałów Piekarskiego Centrum Medycznego przy ulicy Szpitalnej 11 oraz Przychodni Rejonowej nr 1 przy ul. Piłsudskiego 5 (zgodnie z potrzebami Zamawiającego), realizowany z zachowaniem ciągłości „zimnego łańcucha”. 2. Transport szczepionek musi się odbywać zgodnie z ustawą Prawo Farmaceutyczne, ustawą o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, przy jednoczesnym spełnieniu wymogów Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP) oraz wytycznych Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Szczegółowy opis i warunki znajdują się w SWZ oraz załącznikach do niego nr 1 - OPZ oraz nr 2 - formularz ofertowy.
Interne Kennung: DZP 10/2026/6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Transport leków i wyrobów medycznych Przedmiotem zamówienia w zakresie Pakietu nr 7 jest transport leków oraz wyrobów medycznych z Apteki Szpitalnej Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. przy ul. Szpitalnej 11 do Przychodni Rejonowej nr 1 przy ul. Piłsudskiego 5. Transport obejmuje w szczególności produkty lecznicze, w tym szczepionki, płyny infuzyjne, opatrunki oraz inne wyroby medyczne. Wykonawca zobowiązany jest realizować transport z zachowaniem warunków określonych przez producenta oraz obowiązujących przepisów prawa, w szczególności w zakresie wymaganej temperatury, wilgotności, ochrony przed światłem, ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz za-chowania jałowości wyrobów medycznych, jeżeli wymagają tego właściwości przewożonych produktów. Szczegółowy opis i warunki znajdują się w SWZ oraz załącznikach do niego nr 1 - OPZ oraz nr 2 - formularzu ofertowym.
Interne Kennung: DZP 10/2026/7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - „Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu materiałów medycznych.”
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Transport środków czystości i preparatów dezynfekcyjnych Przedmiotem zamówienia w zakresie pakietu nr 8 jest transport środków czystości oraz środków dezynfekcyjnych z Piekarskiego Centrum Medycznego do Przychodni Rejonowej nr 1 zapewnia-jący terminowe uzupełnienie materiałów niezbędnych do utrzymania higieny placówki. Szczegółowy opis i warunki zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niego nr 1 - OPZ oraz nr 2 - formularzu ofertowym
Interne Kennung: DZP 10/2026/8