524086-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Serwisowanie sprzętu lotniskowego II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSerwisowanie sprzętu lotniskowego II
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Usługi serwisowania sprzętu lotniskowego z podziałem na 2 części: Część 1 – naprawa odkurzacza lotniskowego AS 900; Część 2 – naprawa polewarko-zmywarki MPZ 8000 M1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający skraca termin składania ofert – ze względu na utrzymanie sprawności sprzętu KOL, który wchodzi w skład służb zabezpieczenia lotów statków powietrznych oraz realizacji głównego zadania 32 BLT zastosowano art. 138 ust. 2.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
Titelnaprawa odkurzacza lotniskowego AS 900;
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia i świadczenia usług oraz wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów zamówienia zawiera załącznik do nr 5 SWZ. Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4 do SWZ – wzór umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
Titelnaprawa polewarko-zmywarki MPZ 8000 M1