See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava tonera i ostalog informatičkog materijala za 24 mjeseci
Beschreibung: Predmet nabave su toneri i ostali informatički materijal, sukladno tehničkoj specifikaciji i predviđenim (okvirnim) količinama specificiranim u Troškovniku.
Interne Kennung: 4/26-OP-OS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje (HZZO) provodi postupak nabave tonera i ostalog informatičkog materijala za 24 mjeseci. Predmet nabave obuhvaća dio ukupnog predmeta nabave procijenjene vrijednosti od 565.000,00 EUR bez PDV-a. U ovom postupku ugovara se djelomična realizacija predmeta nabave, u procijenjenoj vrijednosti od 550.000,00 EUR bez PDV-a.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125120 Toner für Fotokopierer