524112-2026 - Ergebnis
Rumänien – Diverse Nahrungsmittel – Furnizare alimente destinate hranirii persoanelor private de libertate pentru 24 luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare alimente destinate hranirii persoanelor private de libertate pentru 24 luni
Beschreibung: Baza de Aprovizionare, Gospodarire si Reparatii, va încheia acorduri-cadru pentru fiecare lot pentru o perioada de 24 luni, cu un singur operator economic, iar atribuirea contractelor subsecvente se va realiza de către unitățile penitenciare beneficiare. Contractele subsecvente pot fi încheiate simultan cu operatorii economici semnatari ai acordurilor cadru pentru produsele „ alimente pentru hrănire”, (loturile) câștigate, in funcție de necesități. Termenele in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare solicitate de operatorii economici interesati: în a 11-a zi inainte de termenul limită stabilit în anunțul de participare pentru depunerea ofertelor având în vedere că, potrivit art.161 din Legea nr. 98/2016, operatorii economici trebuie să aibă cel puțin 10 zile să își întocmească oferta în conformitate cu cerințele suplimentare introduse prin răspunsul la clarificări/informații suplimentare. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor, este de 20 zile.
Interne Kennung: 11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Biscuiți- Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Beschreibung: Cantitate min si max la nivel de acord cadru - conform anexei la caietului de sarcini - C nota de calcul; Cantitate min si max la nivel de contract subsecvent - conform anexei la caietului de sarcini - C nota de calcul; Valoarea celui mai mare contract subsecvent: - conform anexei la caietului de sarcini - C nota de calcul.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Biscuiți- Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Biscuiți- Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Biscuiți- Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Biscuiți- Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Biscuiți- Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Biscuiți-Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Ceai Natural- Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Ceai Natural - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Ceai Natural- Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Ceai Natural - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Los: LOT-0012
Titel: Ceai Natural - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Ceai Natural - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare)
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Ceai Natural -Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Fasole Boabe - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Fasole Boabe - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Fasole Boabe - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Fasole Boabe - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Fasole Boabe - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Fasole Boabe- Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Fasole Boabe - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Făină Albă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Făină Albă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Făină Albă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Făină Albă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Făină Albă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Făină Albă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Făină Albă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Făină Semialbă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Făină Semialbă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Făină Semialbă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Beschreibung: Cantitate min si max la nivel de acord cadru - conform anexei la caietului de sarcini - C nota de calcul; Cantitate min si max la nivel de contract subsecvent - conform anexei la caietului de sarcini - C nota de calcul; Valoarea celui mai mare contract subsecvent: conform anexei la caietului de sarcini - C nota de calcul.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Făină Semialbă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Făină Semialbă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Făină Semialbă De Grâu - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Făină De Porumb/Mălai - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Făină De Porumb/Mălai - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Făină De Porumb/Mălai - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Făină De Porumb/Mălai- Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Făină De Porumb/Mălai - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Făină De Porumb/Mălai - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Făină De Porumb/Mălai - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Griș - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Griș - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Griș - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Griș - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Griș - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Griș - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Griș - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Margarină - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Margarină - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Margarină - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Margarină - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Margarină - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Margarină - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Margarină - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Marmeladă - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Marmeladă - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Marmeladă - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Marmeladă - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Marmeladă - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Marmeladă - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Marmeladă - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Orez - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Orez - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Orez - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Orez - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Orez - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Orez - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Orez - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Oțet - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Oțet - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Oțet - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Oțet - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Oțet - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Oțet - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Oțet - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Paste Făinoase - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Paste Făinoase - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Paste Făinoase - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Paste Făinoase - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Paste Făinoase - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Paste Făinoase - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Paste Făinoase - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Ulei - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Ulei - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Ulei - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Ulei - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Ulei - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Ulei - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Ulei - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Zahăr - Regiunea de Dezvoltare Nord-Est (Centrul Educativ Targu Ocna Penitenciarul Bacau Penitenciarul Botosani Penitenciarul Iasi Penitenciarul Vaslui Penitenciarul-Spital Targu Ocna Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penit. Tg. Ocna)
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Zahăr - Regiunea de Dezvoltare Sud-Est (Centrul de Detentie Braila – Tichilesti Penitenciarul Braila Penitenciarul Constanta - Poarta Alba Penitenciarul Focsani Penitenciarul Galaţi Penitenciarul Spital Constanta – Poarta Alba Penitenciarul Tulcea)
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Zahăr - Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia și Regiunea de Dezvoltare Bucuresti Ilfov ( P Jilava P Rahova P de Femei Ploiesti–Targsorul Nou P Gaesti P Giurgiu P Margineni P Mioveni P Ploieşti P Slobozia P Sp Jilava P Sp Rahova P Sp Mioveni)
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Zahăr - Regiunea de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia (Centrul de Detenţie Craiova Penitenciarul Craiova Penitenciarul Craiova-Pelendava Penitenciarul Drobeta Turnu Severin Penitenciarul Târgu Jiu)
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Zahăr - Regiunea de Dezvoltare Vest (Centrul Educativ Buziaş Penitenciarul Arad Penitenciarul Deva Penitenciarul Timişoara)
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Zahăr - Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest ( PENITENCIARUL BAIA MARE Penitenciar Spital Dej Penitenciarul Bistrița Penitenciarul Gherla Penitenciarul Oradea Penitenciarul Satu Mare )
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Zahăr - Regiunea de Dezvoltare Centru ( Penitenciarul AIUD Penitenciarul Codlea Penitenciarul Miercurea Ciuc Penitenciarul Tîrgu-Mureș)
Interne Kennung: 97