524127-2026 - Wettbewerb
Polen – Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów stacjonarnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów stacjonarnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch zestawów pomiarowych do pomiarów szerokopasmowych natężenia promieniowania elektromagnetycznego (PEM) w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem, przeprowadzone zostaną jednodniowe warsztaty dla użytkowników. W skład zestawu pomiarowego wchodzi między innymi miernik pól elektromagnetycznych z sondą do pomiarów składowej elektrycznej, moduł zasilania zestawu pomiarowego.
Interne Kennung: DAG-WZP. 26.1.61.2026.PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001