524152-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Zhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení §104ZEK - Region 5
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení §104ZEK - Region 5
BeschreibungZhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení §104ZEK a zajištění vyplnění dotazníku SOCAM u adresních míst
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást IO10_1
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0002
TitelČást IO10_2
Interne Kennungčást 2
LosLOT-0003
TitelČást IO12
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0004
TitelČást IO27
Interne Kennungčást 4