See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych 2025-PORT-1
Beschreibung: konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych 2025-PORT-1
Vorherige Bekanntmachung: 441521-2025
Interne Kennung: 2025-PORT-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych
Beschreibung: konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania implantacji portów naczyniowych