524159-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf – Meziresortní společný nákup kancelářských potřeb pro resorty MZe a MK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMeziresortní společný nákup kancelářských potřeb pro resorty MZe a MK
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kancelářských potřeb, jejichž seznam s požadovanými parametry je uveden v Příloze č. 3 ZD. Zadavatel v této příloze uvádí, s ohledem na dosavadní zkušenosti, předpokládané množství kancelářských potřeb v průběhu následujících 36 měsíců.
Vorherige Bekanntmachung404876-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungTato veřejná zakázka na dodávky je zadávána v souladu s centrálním nákupem státu a s rozhodnutím ministra zemědělství České republiky (dále také „MZe“) ze dne 30. 06. 2020 o společném nákupu, resortním společném nákupu, centrálním nákupu státu a meziresortním společném nákupu, v otevřeném řízení (dále jen „Zadávací řízení“) podle § 56 ZZVZ. Centrální zadavatel zadává Veřejnou zakázku pro sebe a pro jiné zadavatele (dále jen „pověřující zadavatelé“) podle § 9 odst. 1 písm. b) Zákona na základě „Smlouvy o centralizovaném zadávání“. Při následném plnění této veřejné zakázky bude centrální zadavatel vystupovat ve stejném postavení jako ostatní pověřující zadavatelé.
Interne Kennung2.Q 2026