524220-2026 - Ergebnis
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Datadistributie- en integratiesoftware
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDatadistributie- en integratiesoftware
BeschreibungGemeente Bodegraven-Reeuwijk is volledig SaaS-gebaseerd (Software-as-a-Service) voor wat betreft hun applicatielandschap. Hiervoor dient Gemeente Bodegraven-Reeuwijk haar huidige SaaS-oplossing voor datadistributie en integratie (her) te verwerven, te weten iConnect van PinkRoccade Local Government. Op basis hiervan wenst Gemeente Bodegraven-Reeuwijk een zo integraal mogelijke ICT-oplossing voor integratie- en distributiesoftware via een openbare Europese aanbesteding in de markt te zetten. Overeenkomst voor 5 jaar en 8 x 1 jaar verlengingsmogelijkheid
Interne KennungBOO260209
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungGemeente Bodegraven-Reeuwijk is volledig SaaS-gebaseerd (Software-as-a-Service) voor wat betreft hun applicatielandschap. Hiervoor dient Gemeente Bodegraven-Reeuwijk haar huidige SaaS-oplossing voor datadistributie en integratie (her) te verwerven, te weten iConnect van PinkRoccade Local Government. Op basis hiervan wenst Gemeente Bodegraven-Reeuwijk een zo integraal mogelijke ICT-oplossing voor integratie- en distributiesoftware via een openbare Europese aanbesteding in de markt te zetten. 5 jaar + 8 x een verlenging van 1 jaar
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Optionen
Beschreibung der Optionengeen