524228-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa pojazdów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojazdów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów podzielona na 10 cześci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – samochód ciężarowy (zasilany ON) przystosowany do przewozu min. 3 osób nadwozie typu furgon – 5 szt
Beschreibungsamochód ciężarowy (zasilany ON) przystosowany do przewozu min. 3 osób nadwozie typu furgon – 5 szt
Interne Kennungczęść 1
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Menge5 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - samochód dostawczy (zasilany ON) przystosowany do przewozu min. 2 osób nadwozie furgon – 2 szt.
Beschreibungsamochód dostawczy (zasilany ON) przystosowany do przewozu min. 2 osób nadwozie furgon – 2 szt.
Interne Kennungczęść 2
Menge2 Stück
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - samochód ciężarowy (zasilany ON) przystosowany do przewozu min 6 osób nadwozie typu furgon – 17 szt.
Beschreibungsamochód ciężarowy (zasilany ON) przystosowany do przewozu min 6 osób nadwozie typu furgon – 17 szt.
Interne Kennungczęść 3
Menge17 Stück
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - samochód ciężarowy (zasilany ON) z napędem 4x4 przystosowany do przewozu 6 osób nadwozie typu furgon – 3 szt.
Beschreibungsamochód ciężarowy (zasilany ON) z napędem 4x4 przystosowany do przewozu 6 osób nadwozie typu furgon – 3 szt.
Interne Kennungczęść 4
Menge3 Stück
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Samochód ciężarowy (zasilany 100 % elektrycznie) przystosowany do przewozu min. 6 osób, nadwozie furgon – 3 szt.
Beschreibungsamochód ciężarowy (zasilany 100 % elektrycznie) przystosowany do przewozu min. 6 osób, nadwozie furgon – 3 szt.
Interne Kennungczęść 5
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
LosLOT-0006
TitelCześć 6 – samochód ciężarowy o DMC pow.3,5t tzw. ,,hakowiec'' 1 szt.;
Beschreibungsamochód ciężarowy o DMC pow.3,5t tzw. ,,hakowiec'' 1 szt.;
Interne Kennungczęść 6
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
Menge1 Stück
LosLOT-0007
TitelCześć 7 - Samochód ciężarowy o DMC pow. 3,5t z zabudową kontenerową i windą załadowczą – 1 szt.
BeschreibungSamochód ciężarowy o DMC pow. 3,5t z zabudową kontenerową i windą załadowczą – 1 szt.
Interne Kennungczęść 7
LosLOT-0008
TitelCześć 8 - Samochód ciężarowy (zasilany ON) o DMC pow. 3,5t autocysterna o pojemności min 3 m3 1 szt.
BeschreibungSamochód ciężarowy (zasilany ON) o DMC pow. 3,5t autocysterna o pojemności min 3 m3 1 szt.
Interne Kennungczęść 8
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
LosLOT-0009
TitelCześć 9 - Samochód ciężarowy (zasilany ON) o DMC pow. 3,5t, autocysterna o pojemności 9 m3 1 szt.
BeschreibungSamochód ciężarowy (zasilany ON) o DMC pow. 3,5t, autocysterna o pojemności 9 m3 1 szt.
Interne Kennungczęść 9
LosLOT-0010
TitelCześć 10 - Samochód ciężarowy (zasilany ON) skrzyniowy o DMC pow. 3,5t , z przedziałem brygadowym do przewozu 7 (1+6) osób, wyposażony w żuraw samochodowy o udźwigu min. 2 700 kg – 1 szt
BeschreibungSamochód ciężarowy (zasilany ON) skrzyniowy o DMC pow. 3,5t , z przedziałem brygadowym do przewozu 7 (1+6) osób, wyposażony w żuraw samochodowy o udźwigu min. 2 700 kg – 1 szt
Interne Kennungczęść 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34134100 Pritschenlastwagen