See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het jaarlijks onderhouden, keuren en herstellen van de huidige noodverlichtingstoestellen, het leveren en plaatsen van nieuwe noodverlichtingstoestellen en advies verlenen betreft de locatie van eventueel bijkomende noodverlichtingstoestellen
Beschreibung: Deze raamovereenkomst houdt het preventief jaarlijks onderhoud, de jaarlijkse keuring alsook het curatief onderhoud (zoals het uitvoeren van eventuele herstellingen, vervangen van lichtbronnen, accu’s, het reinigen van de noodverlichtingstoestellen...) in van de noodverlichtingstoestellen conform de geldende wetgeving gedurende de totale looptijd van 48 maanden. Verder houdt deze raamovereenkomst ook het leveren en plaatsen van nieuwe noodverlichtingstoestellen in wanneer de huidige noodverlichtingstoestellen niet meer te herstellen zijn of niet meer aan de huidige wetgeving voldoen. Als laatste houdt deze opdracht ook het verlenen van advies in wat betreft de locatie van de noodverlichtingstoestellen en waar eventueel noodverlichtingstoestellen bijgeplaatst dienen te worden.
Interne Kennung: 202507LVE_DOT_Noodverlichting
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 202507LVE_DOT_Noodverlichting - 1
Interne Kennung: 1