2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie trzy etapowej kompleksowej dokumentacji projektowej dla rozbudowy/przebudowy ulicy Tynieckiej na odcinku od ul. Winnickiej do Kompleksu Przystanków „Park Skały” wraz z infrastrukturą towarzyszącą w celu budowy chodnika, budowy sieci wodociągowej oraz budowy sieci kanalizacji sanitarnej w ramach zadania: „Program budowy chodników”.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu trzy etapowej kompleksowej dokumentacji projektowej dla rozbudowy/przebudowy ulicy Tynieckiej na odcinku od ul. Winnickiej do Kompleksu Przystanków „Park Skały” wraz z infrastrukturą towarzyszącą w celu budowy chodnika, budowy sieci wodociągowej oraz budowy sieci kanalizacji sanitarnej w ramach zadania: „Program budowy chodników”. Zadanie realizowane będzie na podstawie Porozumienia zawartego w dniu 25.03.2026 r. pomiędzy: Gminą Miejską Kraków – Zarząd Dróg Miasta Krakowa, ul. Centralna 53, 31-586 Kraków (zwaną dalej Zamawiającym 1) a Wodociągami Miasta Krakowa S.A. ul. Senatorska 1, 30-106 Kraków (zwanym dalej Zamawiającym 2) Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z poźn. zm.), Strony wyznaczają spośród siebie Zarząd Dróg Miasta Krakowa jako Zamawiającego upoważnionego do przeprowadzenia postępowania i udzielenia zamówienia w imieniu Stron i na ich rzecz b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • zakresu rzeczowego wraz z załącznikami, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, c) Termin wykonania zamówienia: 38 miesięcy od dnia zawarcia umowy, w tym: Etap I - uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu decyzji Środowiskowej wraz z załącznikami w terminie 16 miesięcy od daty zawarcia umowy. Etap II - opracowanie i przekazanie dokumentacji wraz z Wszczęciem Postępowania o uzyskanie decyzji ZRiD – w terminie 14 miesięcy od odbioru Etapu I. Etap III - uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu decyzji administracyjnej zezwalającej na realizację robót wraz z kompletną dokumentacją projektową – zgodnie z zakresem rzeczowym – w terminie 4 miesięcy od realizacji Etapu II, Etap IV - uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu ostatecznej decyzji administracyjnej zezwalającej na realizację inwestycji drogowej – w terminie 4 miesięcy od daty odbioru Etapu III. d) Wymagany okres gwarancji: Minimalny okres gwarancji jakości na przedmiot umowy wynosi 36 miesięcy, a Maksymalny okres gwarancji wynosi 60 miesięcy. Oferty zawierające okres gwarancji krótszy niż 36 miesięcy zostaną odrzucone.
Interne Kennung: 9/V/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu trzy etapowej kompleksowej dokumentacji projektowej dla rozbudowy/przebudowy ulicy Tynieckiej na odcinku od ul. Winnickiej do Kompleksu Przystanków „Park Skały” wraz z infrastrukturą towarzyszącą w celu budowy chodnika, budowy sieci wodociągowej oraz budowy sieci kanalizacji sanitarnej w ramach zadania: „Program budowy chodników”. Zadanie realizowane będzie na podstawie Porozumienia zawartego w dniu 25.03.2026 r. pomiędzy: Gminą Miejską Kraków – Zarząd Dróg Miasta Krakowa, ul. Centralna 53, 31-586 Kraków (zwaną dalej Zamawiającym 1) a Wodociągami Miasta Krakowa S.A. ul. Senatorska 1, 30-106 Kraków (zwanym dalej Zamawiającym 2) Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z poźn. zm.), Strony wyznaczają spośród siebie Zarząd Dróg Miasta Krakowa jako Zamawiającego upoważnionego do przeprowadzenia postępowania i udzielenia zamówienia w imieniu Stron i na ich rzecz b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • zakresu rzeczowego wraz z załącznikami, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, c) Wymagany okres gwarancji: Minimalny okres gwarancji jakości na przedmiot umowy wynosi 36 miesięcy, a Maksymalny okres gwarancji wynosi 60 miesięcy. Oferty zawierające okres gwarancji krótszy niż 36 miesięcy zostaną odrzucone.