524289-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę odczynników do wykonywania badań diagnostycznych wraz z dzierżawą koniecznego sprzętu dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego SPZOZ Szpitala im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę odczynników do wykonywania badań diagnostycznych wraz z dzierżawą koniecznego sprzętu dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego SPZOZ Szpitala im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Interne KennungZP-26-1-3-26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp informuje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPakiet nr 1 - Immunochemia+biochemia. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPakiet nr 2 - Immunochemia met. ELFA. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungPakiet nr 3- Infekcje-PCR. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungPakiet nr 4- Koagulologia. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungPakiet nr 5- Parametry krytyczne RKZ. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungPakiet nr 6- Mocze. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungPakiet nr 7 - Szybkie testy: C. Difficile. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungPakiet nr 8- Szybkie testy. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungPakiet nr 9 - Fit-OC. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungPakiet nr 10 - Mikrobiologia I. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
BeschreibungPakiet nr 11- Mikrobiologia II. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
BeschreibungPakiet nr 12 - Western Blot. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.