524294-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Arzneimittel – Posebno skupi lijekovi (koji nisu obuhvaćeni ZN) - 1. dio
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posebno skupi lijekovi (koji nisu obuhvaćeni ZN) - 1. dio
Beschreibung: Posebno skupi lijekovi (koji nisu obuhvaćeni ZN) - 1. dio, za potrebe Opće bolnice Zadar. Opis se nalazi u specifikaciji predmeta nabave - Troškovniku
Interne Kennung: NVV-10-26/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0000