2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vadovaujančių asmenų civilinės atsakomybės draudimo pirkimas
Beschreibung: Pirkimo Nr. 4244. Perkančioji organizacija perka pirkimo dokumentų B dalyje pateiktoje techninėje specifikacijoje - sutarties sąlygose nurodytas vadovaujančių asmenų civilinės atsakomybės draudimo paslaugas. Paslaugų suteikimo terminas: 12 mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo datos. Paslaugos turi būti teikiamos visame pasaulyje, išskyrus JAV ir Kanadą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0