52431-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w cięciach przedrębnych na terenie Nadleśnictwa Drewnica w Leśnictwach : Fidest, Rybienko, Sokołówek w 2026 roku.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w cięciach przedrębnych na terenie Nadleśnictwa Drewnica w Leśnictwach : Fidest, Rybienko, Sokołówek w 2026 roku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna w użytkach przedrębnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Drewnica w roku 2026 w leśnictwach : Fidest, Rybienko, Sokołówek . Szczegółowy zakres prac zawarty w dokumentach zamówienia ( Zaproszenie do negocjacji i jego załącznikach)
Vorherige Bekanntmachung675624-2024
Interne KennungZG.270.5.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211500 Baumpflege, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelLeśnictwa : Fidest, Rybienko, Sokołówek (Pakiet 2A)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna w użytkach przedrębnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Drewnica w roku 2026 w leśnictwach : Fidest, Rybienko, Sokołówek
Interne KennungPakiet 2A
Optionen
Beschreibung der Optionenopcje nie są planowane