2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-383/2026 ZEC Grudziądz - Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków kotłowni na terenie Jednostki Wojskowej w m.: Grupa, Chełmno, Toruń, Łask
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków kotłowni na terenie Jednostki Wojskowej w m.: Grupa, Chełmno, Toruń, Łask. Zamawiający podzielił zamówienie na cztery części.
Interne Kennung: SVA/4620-383/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR I: do budynków kotłowni w m. Grupa, ul. Dworcowa 6
Interne Kennung: SVA/4620-383/2026 część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.1 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.1 do SWZ. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia/zmniejszenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną lub zmniejszoną ilością żołnierzy na kompleksie wojskowym.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR II: do budynków w m. Chełmno: 1) ul. Biskupia 16; 2) Aleje 3-go Maja 10/1; 3) Aleje 3-go Maja 10/3; 4) Aleje 3-go Maja 3-4
Interne Kennung: SVA/4620-383/2026 część II
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu/ach cenowym/ach stanowiącym/ch załącznik nr 7.2 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu/ach cenowym/ych stanowiącym/ch załącznik nr 7.2 do SWZ. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia/zmniejszenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną lub zmniejszoną ilością żołnierzy na kompleksie wojskowym.
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR III: do budynków kotłowni w m. Toruń: 1) ul. Okólna nr 37 (bud. nr 156); 2) ul. Dreszera (bud. nr 86); 3) ul. Okólna, nr 37 (nr działki: 746); 4) ul. Okólna, nr 37 (nr działki: 759)
Interne Kennung: SVA/4620-383/2026 część III
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu/ach cenowym/ach stanowiącym/ch załącznik nr 7.3 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu/ach cenowym/ych stanowiącym/ch załącznik nr 7.3 do SWZ. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia/zmniejszenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną lub zmniejszoną ilością żołnierzy na kompleksie wojskowym.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR IV: do budynków kotłowni w m. Łask, ul. 9 Maja 95
Interne Kennung: SVA/4620-383/2026 część IV
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.4 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.4 do SWZ. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia/zmniejszenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną lub zmniejszoną ilością żołnierzy na kompleksie wojskowym.