See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości, artykułów higienicznych i artykułów gospodarstwa domowego dla potrzeb WSZ w Płocku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, artykułów higienicznych i artykułów gospodarstwa domowego dla potrzeb WSZ w Płocku - 10 pakietów.
Interne Kennung: SZ.2910.1.(6/ZP/25).2025.EL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Środki czystości na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Środki czystości na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ - Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Środki czystości na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ - Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - środki czystości na 24 m-ce
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - worki do kompaktorów na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte sa w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - środki czystości na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte sa w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Środki czystości na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte sa w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - worki foliowe na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte sa w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - nakładki do mopa na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte sa w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - myjki podfoliowane na 24 m-ce.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawarte sa w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10