See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbiórka i budowa wiaduktu na ulicy Warszawskiej w Siedlcach” w formule zaprojektuj i wybuduj
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest zaprojektowanie i realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbiórka i budowa wiaduktu na ulicy Warszawskiej w Siedlcach” w formule zaprojektuj i wybuduj o poniższym zakresie: 1) wykonanie dokumentacji projektowej, a w szczególności: a) mapę aktualizowaną do celów projektowych b) geotechniczne warunki posadowienia obiektów budowlanych (Opinia Dokumentacja Badań Podłoża Gruntowego, Projekt geotechniczny); c) dokumentację geologiczno-inżynierską i dokumentację hydrogeologiczną poprzedzoną w razie potrzeby Projektami robót geologicznych i Programem badań geofizycznych; d) materiały projektowe do uzyskania opinii, uzgodnień i pozwoleń wymaganych przepisami szczególnymi; e) w razie potrzeby materiały do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; f) wszelkie materiały i dokumenty niezbędne do uzyskania ewentualnych odstępstw od obowiązujących przepisów szczególnych (wynikających z przyjętych przez Wykonawcę rozwiązań); g) projekt budowlany (uwzględniający w sposób szczególny podanie kategorii projektowanych) wraz ze wszystkimi opracowaniami towarzyszącymi; h) dokumentację projektową dotyczącą infrastruktury technicznej sieci uzbrojenia terenu; i) kompletne materiały umożliwiające prawidłowe przeprowadzenie audytów bezpieczeństwa ruchu drogowego; j) projekt stałej organizacji ruchu; k) informacje i Plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia; l) projekt wykonawczy wraz z wszystkimi opracowaniami towarzyszącymi w tym m.in. dla obiektu inżynierskiego opis techniczny z kompletnymi i uporządkowanymi obliczeniami statyczno-wytrzymałościowymi dla ustrojów nośnych przęseł, podpór oraz posadowienia zawierające: przyjęte założenia do obliczeń, dane wyjściowe tj. klasę obciążenia, współczynniki dostosowawcze itp., schematy statyczne (rysunki i szkice) przyjęte do obliczeń statycznych i wytrzymałościowych głównych elementów, wielkości sił wewnętrznych od obciążeń i oddziaływań stałych i użytkowych dla SGN I SGU, wielkości naprężeń w skrajnych włóknach przekrojów elementów nośnych w fazie użytkowej i bezużytkowej, maksymalne dopuszczalne ugięcia dźwigarów i osiadania podpór; m) projekty organizacji ruchu na czas budowy; n) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robot Budowlanych odpowiadające rozwiązaniom Projektu Budowlanego i Projektu Wykonawczego; o) ksztorysy inwestorskie i przedmiary robót dla każdej z branż; p) dokumentację powykonawczą; q) inne dokumenty niezbędne do prawidłowej realizacji inwestycji (związane z zastosowanymi przez Wykonawcę rozwiązaniami projektowymi, technologią i organizacją Robót i dostaw na plac budowy). 2) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowanym Programem Funkcjonalno – Użytkowym oraz założeniami opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik do SWZ, opracowaną przez Wykonawcę dokumentacją projektowo – kosztorysową zatwierdzoną przez Zamawiającego oraz wszelkimi decyzjami administracyjnymi, uzgodnieniami, wytycznymi, pozwoleniami. 3) Zakres robót obejmuje również wykonanie przez Wykonawcę wszelkich prac związanych z wymogami BHP, organizacją i realizacją umowy bez zakłóceń. 4) Drewno pochodzące z wycinki drzew stanowi własność Zamawiającego. Drewno oraz drobnicę gałęziową pod postacią zrębków należy przekazać Zamawiającemu w miejsce przez niego wskazane w granicach administracyjnych miasta Siedlce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz wymagania Zamawiającego w zakresie sposobu jego realizacji zawarte zostały w dokumentacji przetargowej, w szczególności w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz Rozdziale 5 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 385698-2024
Interne Kennung: F.271.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest zaprojektowanie i realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbiórka i budowa wiaduktu na ulicy Warszawskiej w Siedlcach” w formule zaprojektuj i wybuduj o poniższym zakresie: 1) wykonanie dokumentacji projektowej, a w szczególności: a) mapę aktualizowaną do celów projektowych b) geotechniczne warunki posadowienia obiektów budowlanych (Opinia Dokumentacja Badań Podłoża Gruntowego, Projekt geotechniczny); c) dokumentację geologiczno-inżynierską i dokumentację hydrogeologiczną poprzedzoną w razie potrzeby Projektami robót geologicznych i Programem badań geofizycznych; d) materiały projektowe do uzyskania opinii, uzgodnień i pozwoleń wymaganych przepisami szczególnymi; e) w razie potrzeby materiały do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; f) wszelkie materiały i dokumenty niezbędne do uzyskania ewentualnych odstępstw od obowiązujących przepisów szczególnych (wynikających z przyjętych przez Wykonawcę rozwiązań); g) projekt budowlany (uwzględniający w sposób szczególny podanie kategorii projektowanych) wraz ze wszystkimi opracowaniami towarzyszącymi; h) dokumentację projektową dotyczącą infrastruktury technicznej sieci uzbrojenia terenu; i) kompletne materiały umożliwiające prawidłowe przeprowadzenie audytów bezpieczeństwa ruchu drogowego; j) projekt stałej organizacji ruchu; k) informacje i Plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia; l) projekt wykonawczy wraz z wszystkimi opracowaniami towarzyszącymi w tym m.in. dla obiektu inżynierskiego opis techniczny z kompletnymi i uporządkowanymi obliczeniami statyczno-wytrzymałościowymi dla ustrojów nośnych przęseł, podpór oraz posadowienia zawierające: przyjęte założenia do obliczeń, dane wyjściowe tj. klasę obciążenia, współczynniki dostosowawcze itp., schematy statyczne (rysunki i szkice) przyjęte do obliczeń statycznych i wytrzymałościowych głównych elementów, wielkości sił wewnętrznych od obciążeń i oddziaływań stałych i użytkowych dla SGN I SGU, wielkości naprężeń w skrajnych włóknach przekrojów elementów nośnych w fazie użytkowej i bezużytkowej, maksymalne dopuszczalne ugięcia dźwigarów i osiadania podpór; m) projekty organizacji ruchu na czas budowy; n) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robot Budowlanych odpowiadające rozwiązaniom Projektu Budowlanego i Projektu Wykonawczego; o) ksztorysy inwestorskie i przedmiary robót dla każdej z branż; p) dokumentację powykonawczą; q) inne dokumenty niezbędne do prawidłowej realizacji inwestycji (związane z zastosowanymi przez Wykonawcę rozwiązaniami projektowymi, technologią i organizacją Robót i dostaw na plac budowy). 2) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowanym Programem Funkcjonalno – Użytkowym oraz założeniami opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik do SWZ, opracowaną przez Wykonawcę dokumentacją projektowo – kosztorysową zatwierdzoną przez Zamawiającego oraz wszelkimi decyzjami administracyjnymi, uzgodnieniami, wytycznymi, pozwoleniami. 3) Zakres robót obejmuje również wykonanie przez Wykonawcę wszelkich prac związanych z wymogami BHP, organizacją i realizacją umowy bez zakłóceń. 4) Drewno pochodzące z wycinki drzew stanowi własność Zamawiającego. Drewno oraz drobnicę gałęziową pod postacią zrębków należy przekazać Zamawiającemu w miejsce przez niego wskazane w granicach administracyjnych miasta Siedlce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz wymagania Zamawiającego w zakresie sposobu jego realizacji zawarte zostały w dokumentacji przetargowej, w szczególności w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz Rozdziale 5 SWZ