2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów do pracowni samochodowej w PCE w Pile w ramach projektu pn.: "Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej w Powiecie Pilskim"
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia jest Dostawa samochodów do pracowni samochodowej w PCE w Pile w ramach projektu pn.: "Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej w Powiecie Pilskim". Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. "Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej w Powiecie Pilskim" dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Priorytet 5: Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR); Działanie 5.1 Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej. 2.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 2 szt. samochodów z silnikiem diesla. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. Samochody w zakresie poziomu emisji zanieczyszczeń gazowych muszą spełniać wymagania Rozporządzenia WE nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych (Euro 5 i Euro 6) oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów (z późniejszymi zmianami i uzupełnieniami). Okres gwarancji na przedmiot zamówienia: min. 36 miesięcy. W celu potwierdzenia, że oferowana dostawa odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w Załączniku 3 do SWZ, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego: - Formularz oferowanego przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 4 do SWZ, Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3.Określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia są wymaganiami minimalnymi. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o lepszych parametrach. 4.Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, niezarejestrowany, nieużywany, nie poddany jakimkolwiek naprawom, pełnowartościowy, kompletny, wolny od wad, w tym wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. 5.Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP Zamawiający dopuszcza równoważne normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych. 6.Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Powiatowego Centrum Edukacji w Pile, ul. Ceglana 2, 64-920 Piła. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa samochodów do pracowni samochodowej w PCE w Pile w ramach projektu pn.: "Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej w Powiecie Pilskim".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa samochodów do pracowni samochodowej w PCE w Pile w ramach projektu pn.: "Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej w Powiecie Pilskim". Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. "Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej w Powiecie Pilskim" dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Priorytet 5: Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR); Działanie 5.1 Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej. 2.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 2 szt. samochodów z silnikiem diesla. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. Samochody w zakresie poziomu emisji zanieczyszczeń gazowych muszą spełniać wymagania Rozporządzenia WE nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych (Euro 5 i Euro 6) oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów (z późniejszymi zmianami i uzupełnieniami). Okres gwarancji na przedmiot zamówienia: min. 36 miesięcy. W celu potwierdzenia, że oferowana dostawa odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w Załączniku 3 do SWZ, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego: - Formularz oferowanego przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 4 do SWZ, Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3.Określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia są wymaganiami minimalnymi. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o lepszych parametrach. 4.Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, niezarejestrowany, nieużywany, nie poddany jakimkolwiek naprawom, pełnowartościowy, kompletny, wolny od wad, w tym wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. 5.Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP Zamawiający dopuszcza równoważne normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych. 6.Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Powiatowego Centrum Edukacji w Pile, ul. Ceglana 2, 64-920 Piła. Dostawa przedmiotu zamówienia na koszt Wykonawcy.