524379-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych część I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych część I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne 20 Zadań: Zadanie 1. Kaniule dożylne. Zadanie 2. Wyroby medyczne różne 1. Zadanie 3. Wyroby medyczne różne 2. Zadanie 4. Wyroby medyczne różne 3. Zadanie 5. Wyroby medyczne różne 4. Zadanie 6. Jednorazówka ogólna. Zadanie 7. Zestaw do pompy Compact Ella. Zadanie 8. Akcesoria laryngologiczne. Zadanie 9. Elektrody i akcesoria do EKG. Zadanie 10. Pończochy przeciwzakrzepowe. Zadanie 11. Asortyment dla serologii. Zadanie 12. Pojemniki na zużyte igły i odpady medyczne. Zadanie 13. Akcesoria do stomii i urostomii. Zadanie 14. Asortyment jednorazowy. Zadanie 15. Akcesoria anestezjologiczne. Zadanie 16. Zestaw do pomiaru ciśnienia krwi. Zadanie 17. Akcesoria do sprzetu Philips. Zadanie 18. nebulizatory jednorazowe. Zadanie 19. Akcesoria do ssaków. Zadanie 20. Zestaw sprzętu jednorazowego użytku do wykonywania zabiegów koronarografii i koronaroplastyki. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. 2. Asortyment medyczny będący przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, posiadać aktualne atesty i świadectwa rejestracji lub zgłoszenie albo powiadomienie zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tekst jednolity Dz.U. 2024 poz. 1620) lub być dopuszczony do obrotu i używania na podstawie świadectw, certyfikatów wydanych przez jednostkę notyfikowaną w UE (z aktualną datą ważności oraz identyfikującą producenta i typ wyrobu), posiadać certyfikat zgodności (jeżeli dotyczy).
Vorherige Bekanntmachung: 333700-2025
Interne Kennung: 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kaniule dożylne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1.
Los: LOT-0002
Titel: Wyroby medyczne różne 1
Interne Kennung: Zadanie 2.
Los: LOT-0003
Titel: Wyroby medyczne różne 2
Interne Kennung: Zadanie 3.
Los: LOT-0004
Titel: Wyroby medyczne różne 3
Interne Kennung: Zadanie 4.
Los: LOT-0005
Titel: Wyroby medyczne różne 4
Interne Kennung: Zadanie 5.
Los: LOT-0006
Titel: Jednorazówka ogólna
Interne Kennung: Zadanie 6.
Los: LOT-0007
Titel: Zestaw do pompy Compact Ella
Interne Kennung: Zadanie 7.
Los: LOT-0008
Titel: Akcesoria laryngologiczne
Interne Kennung: Zadanie 8.
Los: LOT-0009
Titel: Elektrody i akcesoria do EKG
Interne Kennung: Zadanie 9.
Los: LOT-0010
Titel: Pończochy przeciwzakrzepowe
Interne Kennung: Zadanie 10.
Los: LOT-0011
Titel: Asortyment dla serologii
Interne Kennung: Zadanie 11.
Los: LOT-0012
Titel: Pojemniki na zużyte igły i odpady medyczne
Interne Kennung: Zadanie 12.
Los: LOT-0013
Titel: Akcesoria do stomii i urostomii
Interne Kennung: Zadanie 13.
Los: LOT-0014
Titel: Asortyment jednorazowy
Interne Kennung: Zadanie 14.
Los: LOT-0015
Titel: Akcesoria anestezjologiczne
Interne Kennung: Zadanie 15.
Los: LOT-0016
Titel: Zestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Interne Kennung: Zadanie 16.
Los: LOT-0017
Titel: Akcesoria do sprzętu Philips
Interne Kennung: Zadanie 17.
Los: LOT-0018
Titel: Nebulizatory jednorazowe
Interne Kennung: Zadanie 18.
Los: LOT-0019
Titel: Akcesoria do ssaków
Interne Kennung: Zadanie 19.
Los: LOT-0020
Titel: Zestaw sprzętu jednorazowego użytku do wykonywania zabiegów koronarografii i koronaroplastyki
Interne Kennung: Zadanie 20.