2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania dla Sądu Rejonowego w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania w budynkach i na terenie zewnętrznym użytkowanych przez Sąd Rejonowy w Opolu
Interne Kennung: G.261.2.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego możliwość udzielenia wybranemu Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, powtórzenie usług w zakresie opisanym niniejszym postępowaniem co do przedmiotu i warunków realizacji przez okres do 12 miesięcy