2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: 1. Określenie przewidywanego trybu udzielania zamówienia. Organizator dokona wyboru operatora w trybie bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. 2. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy. 2.1 Rodzaj transportu. Transport drogowy - komunikacja autobusowa. 2.2 Sieć komunikacyjna objęta przedmiotem zamówienia. Sieć komunikacyjna organizowana przez Gminę Kobylanka. 3. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 1 stycznia 2027 r. - 31 grudnia 2028 r. 4. Zmiana informacji. Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji zawartych w punktach 1-3.
Interne Kennung: EDG.042.19.2025.JB
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001