2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vývoj na platformě API GW WSO2
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pro potřeby zadavatele v oblasti integrační platformy API GW WSO2 a těsně souvisejících adaptérů a technologií, zejména v následujícím rozsahu: -koordinace realizačních prací, -spolupráce na návrhu a řešení integrační architektury zadavatele, -tvorba solution architektury a zadání pro vývoj na základě požadavků, -aplikační vývoj integračních řešení, -konfigurace a optimalizace platformy, -testování IT systémů, zejména komunikace mezi nimi, -tvorba dokumentace. Dodavatel bude povinen při realizaci předmětu veřejné zakázky dodržovat všechny povinnosti vyplývající z nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2022/2554 ze dne 14. prosince 2022 o digitální provozní odolnosti finančního sektoru a o změně nařízení (ES) č. 1060/2009, (EU) č. 648/2012, (EU) č. 600/2014, (EU) č. 909/2014 a (EU) 2016/1011 a souvisejících právních předpisů.
Interne Kennung: VZ Vývoj na platformě API GW WSO2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72222200 Planung von Informationssystemen oder -technologie
5. Los
Los: LOT-0001