See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna diskových polí
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace diskových polí, a to za respektování požadavků zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti (zákon o kybernetické bezpečnosti) (dále jen „ZoKB“) a vyhlášky č. 409/2025 Sb., o bezpečnostních opatřeních poskytovatele regulované služby v režimu vyšších povinností k zákonu č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312610 Wartung von Informationstechnologieeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výměna diskových polí