524466-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup i dostawa sprzętu i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-6
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa sprzętu i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-6”. Zamówienie podzielone jest na 6 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ –Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Interne Kennung09/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33112200 Ultraschallanlage, 33166000 Dermatologieausrüstung, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungCzęść nr 1-Holter ciśnieniowy- 3 szt.
Interne Kennung09/PN/2025/01
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungCzęść nr2-Aparat USG wszechstronny – 1 szt
Interne Kennung09/PN/2025/02
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungCzęść nr3-aparat EKG – 1 szt
Interne Kennung09/PN/2025/03
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungCzęść nr4 - Dermatoskop – 3 szt
Interne Kennung09/PN/2025/04
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungCzęść nr5-Fantom do nauki samobadania piersi -1szt
Interne Kennung09/PN/2025/05
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
BeschreibungCzęść nr6- Holter EKG -3 szt
Interne Kennung09/PN/2025/06