See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy NN na dálnici D7 - silnoproud
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opravy kabelových poruch na vodičích nízkého napětí na dálnici D7, které zajišťují napájení dálničních technologií, včetně revizí a zkoušek na úseku dálnice D7 v Ústeckém kraji, dále opravy zásuvkových skříní ve středovém dělícím pásu na dálnici D7 včetně revizí a zkoušek, dále další drobné opravy týkající se uzemnění zásuvkových skříní, výměny zásuvek 230V, nefunkčních chráničů, RSA svorek. Poruchy je nezbytné opravit, aby stav elektrických zařízení odpovídal normám a zařízení mohlo být bezpečně provozováno.
Interne Kennung: 08PU-003888
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001