2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach 144, 185, 287 w Sopocie, trzema autobusami miejskimi niskopodłogowymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego, tj. komunikacji miejskiej) na liniach 144, 185, 287 w Sopocie, trzema autobusami miejskimi niskopodłogowymi, wg rozkładów jazdy stanowiących Załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 146647-2025
Interne Kennung: ZKM/ZP/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego, tj. komunik-cji miejskiej) na liniach 144, 185, 287 w Sopocie, trzema autobusami miejskimi niskopodłogowymi, wg rozkładów jazdy stanowiących Załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie obejmuje obsługę następujących linii: •. 144 i 185 – w dni powszednie od poniedziałku do piątku, trzema autobusami, • 144 i 185 – w soboty (oprócz świąt), jednym autobusem, • 144, 185 i 287 – w niedziele i święta, jednym autobusem. 2. Szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie Zamówienia: 197.238. 3. Termin realizacji Zamówienia: 1 lipca 2025 r. – 31 grudnia 2026 r. 4. Świadczenie usług realizowane ma być autobusami miejskimi niskopodłogowymi, typu: • MN – o długości od 8,01 m do 9,50 m, lub • KN – o długości od 9,51 m do 11,00 m, spełniającymi (bezwzględnie wymagane przez Zamawiającego): • warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.) oraz • parametry techniczno-użytkowe określone w OPZ. 5. Zamawiający dopuszcza świadczenie usług: • do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym przypada 90. dzień od dnia podpisania umowy, • w odniesieniu do nie więcej niż 5% zaplanowanych na dany miesiąc kalendarzowy wozokilometrów – w kolejnych miesiącach, pojazdami rezerwowymi, tj. autobusami miejskimi niskopodłogowymi typu: • MN – o długości od 8,01 m do 9,50 m, lub • KN – o długości od 9,51 m do 11,00 m, lub • SN – o długości od 11,01 m do 12,00 m, spełniającymi (bezwzględnie wymagane przez Zamawiającego): • warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.) oraz • parametry techniczno-użytkowe określone w OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)