524488-2026 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dynamický nákupní systém na dodávky potravin a nápojů - VZ realizované v zavedeném DNS - II-Q-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky potravin a nápojů - VZ realizované v zavedeném DNS - II-Q-2026
BeschreibungToto zadávací řízení se vztahuje k zavedení DNS dle ust. § 138 a násl. zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a to DNS na dodávky potravin a nápojů za II. čtvrtletí 2026. Více informací viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung2024_027_26_02
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 03222310 Beerenobst
5. Los
LosLOT-0011
TitelDynamický nákupní systém - nákup potravin a nápojů - VZ realizované v zavedeném DNS - II-Q-2026