524501-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – „Praha, MO - K GP - budova č. 003 - komplexní rekonstrukce“; „Praha - GP - budova č. 008, budova č. 012 a budova č. 14 - rekonstrukce“ a „Praha, MO - K GP- rekonstrukce objektu č. 015 – realizace“ (PD)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Praha, MO - K GP - budova č. 003 - komplexní rekonstrukce“; „Praha - GP - budova č. 008, budova č. 012 a budova č. 14 - rekonstrukce“ a „Praha, MO - K GP- rekonstrukce objektu č. 015 – realizace“ (PD)
BeschreibungPředmětem VZ je zpracování dokumentace pro povolení záměru stavby a pro provádění stavby, zpracování soupisu všech prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr, zajištění osoby koordinátora BOZP na staveništi, zajištění dozoru projektanta a zajištění řádného výkonu činnosti technického dozoru stavebníka, a to za účelem zajištění řádného stavebně technického stavu objektů a vhodných podmínek pro výkon činností uživatelů ve výše uvedených budovách ve vojenském areálu Praha, MO - kasárna Generála Píky. Předmět plnění VZ je spojen s ochranou utajovaných informací stupně utajení „VYHRAZENÉ“ podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung54336/2026-1322