524505-2026 - Ergebnis
Slowakei – Fahrzeuge für Abfall – Modernizácia vybavenia zberného dvora spoločnosti VEPOS, spol. s r.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia vybavenia zberného dvora spoločnosti VEPOS, spol. s r.o.
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup nových, nerepasovaných a nepoužívaných zariadení komunálnej techniky: časť 1: Zberové vozidlo 20 m3 (1 ks) časť 2: Malé komunálne vozidlo na zber BRO a BRKO (1 ks) časť 3: Kosačka (1 ks) Uchádzač môže ponuku predložiť na jednu alebo viac častí predmetu zákazky. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zberové vozidlo 20 m3
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup nového, nerepasovaného a nepoužívaného zariadenia komunálnej techniky: Zberové vozidlo 20 m3 (1 ks). Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Los: LOT-0002
Titel: Malé komunálne vozidlo na zber BRO a BRKO
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup nového, nerepasovaného a nepoužívaného zariadenia komunálnej techniky: Malé komunálne vozidlo na zber BRO a BRKO (1 ks). Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.