2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/11 Opava Komárov, jižní obchvat, I/11 Nové Sedlice – severní obchvat, I/57 Opava, jižní obchvat, Olomoucká – Bruntálská, pyrotechnický průzkum
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení a zpracování celoplošného pyrotechnického průzkumu jako komplexu geofyzikálních a pyrotechnických metod, včetně vzájemného ověřování zjištěných nehomogenit. Průzkum bude proveden v záboru staveb s nezbytně nutným přesahem: I/11 Opava Komárov, jižní obchvat, I/11 Nové Sedlice – severní obchvat, I/57 Opava, jižní obchvat, Olomoucká – Bruntálská.
Interne Kennung: 16PT-002035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92360000 Dienstleistungen im pyrotechnischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Smlouvy, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení Smlouvy ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení Smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou změny v osobě dodavatele jako postupitele podle § 1895 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít Smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v rámci tohoto zadávacího řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele, poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně.