See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego – metoda badań stemplem Small Punch Test (SPT)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego – metoda badań stemplem Small Punch Test (SPT). WPB do badań SPT jest przeznaczone do wyposażenia laboratorium w ramach poszerzenia możliwości badawczych UDT. Wyposażenie pomiarowo-badawcze do badań SPT powinno zapewniać możliwość realizacji całego procesu badawczego i spełniać wymagania i postanowienia normy EN10371:2021. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), w Formularzu Cenowym (FC) oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU).
Vorherige Bekanntmachung: 332692-2026
Interne Kennung: ZP-DL-50/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 132 Ustawy PZP oraz art. 139 Ustawy PZP przetarg nieograniczony (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001