524539-2026 - Ergebnis
Polen – Industrielle Maschinen – Zakup fabrycznie nowego, mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego i jego dostawa do Instalacji Komunalnej zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400) przy ulicy Małyszyńskiej 180.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup fabrycznie nowego, mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego i jego dostawa do Instalacji Komunalnej zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400) przy ulicy Małyszyńskiej 180.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Zakup fabrycznie nowego, mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego i jego dostawa do Instalacji Komunalnej zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400) przy ulicy Małyszyńskiej 180.” Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung367191-2026
Interne KennungPZP.271/05.2026-PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001