2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Raamovereenkomst ProRail prestatiedashboard (RaPPd)
Beschreibung: Om te communiceren over de geleverde prestaties maakt ProRail gebruik gemaakt van prestatiedashboards (zie: https://prestaties.prorail.nl/). Deze dashboards draaien op het Qlik Sense-platform waarvan ProRail al de licenties heeft aangeschaft. Voor het onderhouden, ontwikkelen en analytische ondersteuning van het interne en externe ProRail Prestatiedashboard wenst ProRail een raamovereenkomst met één leverancier af te sluiten. Zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: BPKV, zie Leidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ProRail prestatiedashboards
Beschreibung: Beheer en ontwikkeling ProRail prestatiedashboards Globale raming gedurende looptijd overeenkomst: 57.000 uur t.b.v. Werkpakket 1: (door)ontwikkeling van de bestaande ProRail-Dashboards; 33.000 uur t.b.v. Werkpakket 2: (Voorspel)modellen en DataScience; Vaste prijs voor Werkpakket 3: Beheer en onderhoud externe website en API
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Projecten voor het door)ontwikkeling van het bestaande ProRail dashboard en het opzetten van Voorspel)modellen en DataScience.