2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace ERP systému včetně souvisejících servisních služeb
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a implementace informačního systému kategorie ERP pro řízení standardních ekonomických procesů, infrastrukturních aplikací a specifické agendy organizace. Nedílnou součástí předmětu plnění bude integrace stávajících SW: • Zakázky • SOP/POP • ŘOD • Databáze organizace. Předmět plnění musí zahrnovat komplexní zajištění funkcionality pro oblasti obsažené v příloze č. 1 zadávací dokumentace a dodávku všech nezbytných HW komponent pro daný ERP systém. Předmětem plnění je rovněž zajištění veškerých implementačních, integračních a servisních služeb nutných k nasazení a provozu ERP systému po dobu neurčitou. Součástí předmětu plnění tedy jsou služby údržby, podpory a rozvoje implementovaného řešení. Systém bude používat maximálně 30 současně pracujících uživatelů. Webový portál bude používat 400 uživatelů.
Interne Kennung: ERP systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48820000 Server, 31711310 Anwesenheitserfassungssystem
5. Los
Los: LOT-0001