See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa organizacji stacjonarnych szkoleń i warsztatów w zakresie projektów realizowanych z Funduszy Europejskich (FE)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja stacjonarnych, dwudniowych szkoleń i jednodniowych warsztatów (szkoleń) regionalnych dla podmiotów / osób uprawnionych do ubiegania się o środki na realizację projektów z zakresu ochrony przyrody, działających na terenie całego kraju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ. - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 422450-2025
Interne Kennung: DZ.270.46.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ckps/proceedings. Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w SWZ zamieszczonej na Platformie zakupowej w załącznikach do niniejszego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) – załącznik nr 1 do SWZ. - projektowane postanowienia umowy (PPU) – załącznik nr 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcją jest usługa tłumaczenia przez Wykonawcę szkoleń i warsztatów na polski język migowy (PJM) w przypadku zgłoszenia zapotrzebowania na tłumaczenie na polski język migowy przez jakiegokolwiek uczestnika szkolenia. Zamawiający nie dopuszcza tłumaczenia na SJM. Zgodnie z SOPZ. Maksymalna liczba usług w zakresie ww. opcji stanowi 28 tłumaczeń. Koszt tłumaczenia na język migowy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert w postępowaniu.