524600-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Gerichtsvollzieherdienste – GBLT Invorderingsdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGBLT Invorderingsdiensten
BeschreibungHet doel van de Opdracht is betalingen effectief en rechtmatig te incasseren na overdracht van Dossiers, met oog voor een zorgvuldige behandeling van onze Klanten en optimalisatie van het inningsresultaat. GBLT hanteert hierbij het uitgangspunt van sociaal invorderen, waarbij met aandacht voor de positie van de Klant wordt gestreefd naar een zorgvuldige, proportionele en effectieve Invordering. 45000 dossiers per jaar
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens• Invordering belastingen conform invorderingswet voor natuurlijke personen; • Invordering belastingen conform invorderingswet voor rechtspersonen.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242110 Gerichtsvollzieherdienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelInvorderingsdiensten
BeschreibungHet doel van de Opdracht is betalingen effectief en rechtmatig te incasseren na overdracht van Dossiers, met oog voor een zorgvuldige behandeling van onze Klanten en optimalisatie van het inningsresultaat. GBLT hanteert hierbij het uitgangspunt van sociaal invorderen, waarbij met aandacht voor de positie van de Klant wordt gestreefd naar een zorgvuldige, proportionele en effectieve Invordering. 45.000 Dossiers per jaar
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenRaamovereenkomt met initële looptijd van 2 jaar. Startdatum 1 januari 2027