524608-2026 - Ergebnis
Slowakei – Möbel – Nábytok, Interiérové vybavenie - kancelársky nábytok a vybavenie kancelárií (drevený a čalúnený nábytok)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nábytok, Interiérové vybavenie - kancelársky nábytok a vybavenie kancelárií (drevený a čalúnený nábytok)
Beschreibung: Predmetom DNS je dodávka kancelárskeho nábytku a interiérového vybavenia vrátane dopravy, vynášky, montáže a umiestnenia podľa potrieb objednávateľa. Predmet bude pozostávať z kategórií: • kancelárske stoly, písacie a zasadacie stoly, pracovné stoly, • skrine, kartotéky, policové systémy, • stoličky, kreslá, návštevnícke sedenie, • doplnkový nábytok (paravány, vešiaky, konferenčné stolíky), • drobný mobiliár a doplnky interiéru, • súvisiace služby – doprava, vynáška, montáž, demontáž a ekologická likvidácia starého nábytku. Podrobná identifikácia povinností a plnení zahrnutých do jednotlivých zákaziek zadávaných v rámci DNS bude špecifikovaná v rámci jednotlivých výziev na predkladanie ponúk v rámci DNS. Všeobecný opis predmetu zákazky je v prílohe č. 9 súťažných podkladov. Uchádzač bude predkladať ponuku podľa konkrétneho opisu predmetu zákazky zadávaného v rámci DNS.
Interne Kennung: NCZI-01681-2025-1120-006
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001