2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zintegrowanego systemu FT-IR RAMAN z oprogramowaniem i komputerem dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zintegrowanego systemu FT-IR RAMAN z oprogramowaniem i komputerem, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje dostawę, montaż, instalację sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz przeszkolenie 4 pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi i podstawowej konserwacji sprzętu. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38433000-9 (spektrometry). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Gdański, ul. prof. Marii Janion 5, 80-309 Gdańsk, pokój 3053. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy z zastrzeżeniem, iż ruchome części interferometru, laser oraz źródło IR są objęte gwarancją przez okres 5 lat. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający po podpisaniu umowy, przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT na podstawie art. 83 ust. 14 pkt. 1 ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (tekst jednolity Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.) – w zakresie zestawu komputerowego stacjonarnego i monitorów wymienionych w pozycji 15 opisu przedmiotu zamówienia - załącznika nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 295379-2026
Interne Kennung: 5B10.291.1.45.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001