524698-2026 - Ergebnis
Tschechien – Münzrollmaschinen – Ruličkovačky mincí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRuličkovačky mincí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky ruličkovaček mincí a spotřebního materiálu pro ruličkovačky mincí včetně záručního a mimozáručního servisu a pravidelných servisních prohlídek ruličkovaček mincí po dobu záruky.
Vorherige Bekanntmachung443452-2023
Interne Kennung320230089
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30123630 Münzrollmaschinen
5. Los
LosLOT-0002