See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf voor de logistiek, organisatie en personele inzet nierperfusie
Beschreibung: Deze opdracht betreft de uitbesteding van logistiek, organisatie en personele inzet van Perfusiemedewerkers/transplant technicians bij PMO-procedures. UMC's (Groningen, Nijmegen en Rotterdam) zijn voornemens een overeenkomst aan te gaan met Med-Assist per 1 januari 2025 twee (2) maal twee (2) jaar met mogelijkheid tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. Deze opdracht betreft concreet: - personele inzet ten behoeve van nierperfusie binnen het zelfstandig uitnameteam (ZUT); - 24/7 bereikbaar met nier machine perfusie; - Organisatie van de opleiding van Perfusiemedewerkers (PM-er/ Transplanttechnicians (TT-er)). Deze opleiding bestaat o.a. uit de werking/opbouw/schoonmaak/foutmeldingen/uitlezen van de Kidney Assist en/of de LifePort, gang van zaken op OK, steriliteitstraining, lab training (afdraaien van de perfusiesamples), inzicht geven in verschillende donatieprocedures. De opleiding wordt afgesloten met een examen. Med-Assist behoudt continuïteit in de opleiding zodat er altijd voldoende goed opgeleide PM/TT-ers beschikbaar zijn. - Overall logistieke coördinatie. Deze bestaat uit; bijhouden welke machines waar zijn en de verdeling van machines over de 3 HUB's (Leiden, Maastricht en Groningen), inzetten PM/TT'ers uit de 3 HUB's, bijhouden hoe lang de zuurstofflessen open zijn en tijdig nieuwe versturen naar het ontvangende centrum, lokale PM/TT-er aansturen indien aanvullen van het ijs noodzakelijk is, controle of alles compleet retour is gestuurd en schoon is aangekomen in de HUB; - Transport perfusie-apparatuur naar uitnemend ziekenhuis; - Extra taken Perfusiemedewerker/Transplant technicians; bijhouden machine verdeling rechts/links op LP/KA, nieren van machine laten halen bij allocatie buitenland, retourlogistiek organiseren indien nier op machine naar het buitenland (Leuven) is gegaan, contact opnemen met lokale PM/TT-er om machine retour te laten sturen naar juiste HUB, defecte machines uit omloop halen en laten repareren, signaleren en actie ondernemen op herhaaldelijke foutmeldingen van machines, bereikbaar voor chauffeurs en OK personeel bij vragen over de machine voordat de PM-er aanwezig is, contactpersoon tussen ODC en PM/TT-er voor en na de procedure en altijd bereikbaar zijn voor o.a. PM/TT-er. Daarnaast zorgen de PM/TT coördinatoren dat er altijd voldoende PM/TT-ers beschikbaar zijn, de protocollen/werkinstructies up to date blijven en dat ze betrokken en aanspreekbaar zijn bij eventuele problemen; - Organisatie van lokale PM/TT-ers in AMC/UMCU/UMCG/MUMC inclusief opleiding en 24/7 beschikbaarheid. Daarbij het op de hoogte stellen van de lokale PM/TT-er in alle transplantatie ziekenhuizen dat er een procedure plaatsvindt en de op het moment van allocatie de PM/TT-er van het betreffende ontvangende centrum op de hoogte stellen; - Retourritten voor de machines aanvragen bij Topkoeriers; - Uitlezen van de perfusiedata en deze versturen naar het ontvangende centrum; - Afname perfusiesamples, verwerken en opslaan; - Aannemen en verlonen van de PM/TT- ers.; - Algehele coördinatie van de verschillende PM/TT en lokale PM/TT teams; - Overzicht bijhouden van de nier procedures. Hierin staat o.a. het gebruik van aantal disposables, uitgelezen perfusiedata, machine verdeling rechter/linker nier etc.; - Voorraadbeheer in de HUB’s. Zorgen voor voldoende disposables, machines en zuurstofflesjes; - Beschikbaar hebben van auto’s, telefoons, laptops etc. - Afdoende aansprakelijkheidsverzekering bij schade veroorzaakt door PM/TT’ers aan de machines gedurende transport. Opdrachtgever ontvangt voor aanvang van de diensten hiervan een bevestiging. Med-assist heeft ruimschoots ervaring en een poule van medisch studenten, die specifiek hiervoor zijn opgeleid, beschikbaar voor de logistieke inzet. Er zijn volgens de projectgroep (op basis de uitkomsten van een recent uitgevoerde marktconsultatie) geen andere leveranciers met de ervaring en kwaliteit die nodig is om dit proces op een korte termijn dusdanig in te richten dat het orgaandonatieproces en de patiëntveiligheid geborgd blijven. Procedure Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Indien belanghebbenden, ondanks bovenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Hiervoor kunt u gebruik maken van het e-mailadres zoals vermeld in de contactgegevens. Het UMCG neemt een eventueel bezwaar mee in zijn afweging. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de voorgenomen procedure.
Interne Kennung: T128281
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98113000 Dienstleistungen von Fachverbänden
5. Los
Los: LOT-0000