524734-2026 - Ergebnis
Tschechien – Asphalt – Dodávka obalovaných směsí pro rok 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka obalovaných směsí pro rok 2026
Beschreibung1. Tato veřejná zakázka je zadávána na části (dle § 35 a § 101 ZZVZ). Přičemž každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Pokud ZD nestanoví jinak, platí jednotlivá ustanovení této zadávací dokumentace pro všechny části veřejné zakázky. Podrobnější rozdělení veřejné zakázky na části je uvedeno v části IV. této zadávací dokumentace. 2. Výstupem této veřejné zakázky je pro každou z částí uzavření kupní smlouvy s minimálně třemi a maximálně 20 dodavateli. Přičemž doba trvání smluvního vztahu je ode dne nabytí jeho účinnosti do 31.12.2026. Dodávky budou závislé na vývoji klimatických podmínek a tím také ukončení výroby asfaltobetonových směsí jednotlivými obalovnami. 3. Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky živičných obalovaných asfaltobetonových směsí ACO 8, ACO 11, ACL 16 jejichž výroba odpovídá předpisům ČSN EN 13 108-1.
Interne Kennung020/OI-M/26-Za
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
5. Los
LosLOT-0001
Titel1) Obalovaná směs ACO 8
BeschreibungJedná se o průběžný odběr asfaltobetonové obalované směsi ACO 8 středisky zadavatele v předpokládaném množství
Interne Kennung100/OI-M/26-Za-1
LosLOT-0003
Titel3) Obalovaná směs ACL 16
BeschreibungJedná se o průběžný odběr asfaltobetonové obalované směsi ACL 16 středisky zadavatele v předpokládaném množství
Interne Kennung100/OI-M/26-Za-3
LosLOT-0002
Titel2) Obalovaná směs ACO 11
Interne Kennung100/OI-M/26-Za-2