2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i odzysk osadów ściekowych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i odzysk ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (odpad o kodzie 19 08 05) wraz z załadunkiem i transportem z miejsca wytwarzania do miejsca odzysku metodą R3 określoną w załączniku nr 1 do ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012r. (Dz.U. z 2023r., poz. 1587), w latach 2026-2027, z następujących obiektów: a) oczyszczalnia ścieków "Karkoszka II" w Wodzisławiu Śląskim, ul. Czyżowicka 131 - szacunkowa ilość 16 000 Mg (8 000 Mg na rok) b) oczyszczalnia ścieków "Rydułtowy" w Rydułtowach, ul. Obywatelska 97 - szacunkowa ilość 6000 Mg (3 000 Mg na rok). Uwaga! Szacunkowa ilość osadu przeznaczonego do wywozu i odzysku jest ustalona na podstawie ilości wywiezionego osadu w ostatnich 12-stu miesiącach (od sierpnia 2024 roku do lipca 2025 roku). Ilość ta ma charakter jedynie orientacyjny służący do porównania ofert. 2) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 3) Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa na wykonanie przedmiotu zamówienia, będzie zobowiązany potwierdzać transport i przejęcie odpadu w systemie BDO. 4) Po odebraniu przez Wykonawcę komunalnych osadów ściekowych od Zamawiającego pełna odpowiedzialność za nie, przechodzi na Wykonawcę. Za odzysk i transport osadów odpowiada Wykonawca (zgodnie z art. 27 Ustawy o odpadach). 5) Wykonawca zobowiązany będzie do ważenia każdej partii odebranych osadów. Ważenie osadów odbywać się będzie: a) W przypadku osadów z oczyszczalni ścieków Karkoszka II, u Zamawiającego, na wadze samochodowej zlokalizowanej w oczyszczalni ścieków Karkoszka II w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Czyżowickiej 131. b) W przypadku osadów z oczyszczalni ścieków Rydułtowy, na legalizowanej wadze samochodowej w firmie Wykonawcy, w firmie zewnętrznej (na koszt Wykonawcy) lub na wadze samochodowej zlokalizowanej w oczyszczalni ścieków Karkoszka II w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Czyżowickiej 131. Dokument z ważenia (poza wagą Zamawiającego) Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać pracownikowi Zamawiającego. 6) Wykonawca będzie odpowiedzialny za utrzymanie w czystości nawierzchni dróg (znajdujących się na terenie nieruchomości Zamawiającego oraz publicznych), w trakcie realizacji zadania i każdorazowo po jego zakończeniu. 7) Środki transportu użyte przez Wykonawcę podczas wykonywania usługi muszą być wyposażone w system GPS i wideorejestrator (rejestrujący obraz podczas jazdy). Dane z wideorejestratora przechowywane będą przez okres co najmniej 3 miesięcy i udostępnione zostaną na pisemne żądanie Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do bezpłatnego udostępnienia programu do podglądu lokalizacji samochodów (GPS) w czasie rzeczywistym (podczas świadczenia usługi). 8) Jakość osadów ściekowych na eksploatowanych przez Zamawiającego oczyszczalniach ścieków określa załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/2025/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie sektorowe zostanie udzielone w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 376 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 poz. 1605 ze zm.) zwanej dalej ustawą. Wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w art. 3 ustawy. Zgodnie z art. 139 ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Pełne informacje dotyczące postępowania znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej pod adresem https://pwik-wodzislaw.logintrade.net/zapytania_email,206081,be8420614c835610dfd3939cca3b7c93.html
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513800 Schlammbehandlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport, 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 22 000 Tonnen